Custom Tokens (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
