Custom Tokens (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Create
it: Crea

en: Comment
it: Commento

en: Tokens
it: Token

en: Global
it: Globale
