Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Create
ja: 作成

en: Comment
ja: コメント

en: Tokens
ja: トークン

en: Global
ja: グローバル
