Custom Tokens (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: User
jv: Panganggo

en: Create
jv: Gawé

en: Comment
jv: Komèntar
