Custom Tokens (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Comment
kk: Пікір
