Custom Tokens (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: Comment
km: មតិ​យោបល់
