Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: Comment
ku: بۆچوون
