Custom Tokens (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Comment
lv: Komentārs

en: Global
lv: Globāls
