Custom Tokens (6.x-1.2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
