Custom Tokens (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
