Custom Tokens (6.x-1.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
