Custom Tokens (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
