Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
