Custom Tokens (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: User
nl: Gebruiker

en: Create
nl: Aanmaken

en: Comment
nl: Reactie

en: Global
nl: Algemeen
