Custom Tokens (6.x-1.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
