Custom Tokens (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: Comment
pl: Komentarz

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Global
pl: Globalne
