Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Create
ru: Создать

en: Comment
ru: Комментарий

en: Tokens
ru: Токены

en: Global
ru: Глобальный
