Custom Tokens (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar
