Custom Tokens (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: Comment
sq: Komenti
