Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Comment
ta: கருத்து

en: Global
ta: உலகளாவிய
