Custom Tokens (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Create
th: สร้าง

en: Global
th: ส่วนกลาง
