Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Comment
ug: ئىنكاس
