Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Create
ar: أنشئ

en: Comment
ar: التعليق

en: Global
ar: عالمي
