Custom Tokens (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: Comment
az: Şərh

en: Global
az: Qlobal
