Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: User
ca: Usuari

en: Create
ca: Crea

en: Comment
ca: Comentari

en: Tokens
ca: Comodins
