Custom Tokens (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Create
es: Crear

en: Comment
es: Comentario

en: Tokens
es: Comodines
