Custom Tokens (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: User
id: Pengguna

en: Create
id: Buat

en: Comment
id: Komentar

en: Tokens
id: Token
