Custom Tokens (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Create
is: Stofna

en: Comment
is: Ummæli
