Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Create
ka: შექმნა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Global
ka: გლობალური
