Custom Tokens (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Create
oc: Crear

en: Comment
oc: Comentari

en: Tokens
oc: Getons (tokens)
