Custom Tokens (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: User
pt: Usuário

en: Create
pt: Criar

en: Comment
pt: Comentário
