Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Create
ro: Crează

en: Comment
ro: Comentariu
