Custom Tokens (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Comment
sk: Komentár

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Global
sk: Globálny
