Custom Tokens (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар
