Custom Tokens (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: User
te: వాడుకరి

en: Create
te: సృష్టించు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య
