Custom Tokens (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Create
tr: Oluştur

en: Comment
tr: Yorum

en: Tokens
tr: tokens

en: Global
tr: Genel
