Custom Tokens (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Create
uk: Створити

en: Comment
uk: Коментар

en: Tokens
uk: Замінники

en: Global
uk: Глобальне

en: Token ID
uk: ID замінника

en: Demo (if available)
uk: Демо (якщо доступно)

en: Token ID must start with <b><i>token_custom_</i></b>
uk: ID замінника має починатись з <b><i>token_custom_</i></b>

en: %id saved.
uk: %id збережено.

en: %id deleted.
uk: %id видалено.

en: Are you sure you want to delete %id?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %id?

en: Create custom tokens
uk: Створити власний замінник

en: Token's list
uk: Список замінників
