Custom Tokens (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
