Token authentication (6.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: user
da: bruger

en: Cancel
da: Annullér

en: Token actions
da: Symbolhandlinger

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre
