Token authentication (6.x-1.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: user
de: Benutzer

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Token settings
de: Token-Einstellungen

en: Token actions
de: Token-Aktionen

en: Are you sure you want to reset all tokens?
de: Möchten Sie allen Benutzern ohne Kontentyp wirklich den Standardkontenttyp zuweisen?

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster
