Token authentication (6.x-1.4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: user
es: usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Token actions
es: Acciones comodín

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo
