Token authentication (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: user
ru: пользователь

en: Cancel
ru: Отмена

en: Token actions
ru: Токены действий

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны
