Token authentication (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Token actions
uk: Події Token

en: Reset token
uk: Скасувати ключ

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Activate tokens on specific pages
uk: Активувати замінники на певних сторінках
