Token authentication (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Token settings
hu: Vezérjel beállítások

en: Token length
hu: Vezérjel hossza

en: Does not affect existing tokens.
hu: Nem érinti a már meglévő vezérjeleket.

en: Token actions
hu: Vezérjel akciók

en: Reset the tokens for all users. If you have changed token length, be sure to save that change before resetting all tokens.
hu: Minden felhasználó tokenjének újragenerálása. Ha a token hossza is módosítva lett, meg kell bizonyosodni a beállítás mentéséről az összes token újragenerálása előtt.

en: Reset tokens
hu: Vezérjelek visszaállítása

en: Token authentication
hu: Vezérjeles azonosítás

en: Reset token
hu: Vezérjel visszaállítása

en: The maximum token length is 32.
hu: A vezérjel legnagyobb hossza 32 karakter lehet.

en: Are you sure you want to reset all tokens?
hu: Biztosan visszaállításra kerüljön minden vezérjel?

en: All tokens have been reset.
hu: Minden vezérjel visszaállításra került.

en: access tokenauth
hu: vezérjeles azonosítás használata

en: administer tokenauth
hu: vezérjeles azonosítás adminisztrációja

en: Enable aggregators, feed readers and other simple clients to see private pages by providing an authentication token.
hu: A tokenes hitelesítés engedélyezése hírgyűjtő, hírolvasó és egyéb egyszerű kliensek részére a privát oldalak megtekintéséhez.

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: The token has been reset.
hu: A token újra létre lett hova.

en: User text
hu: Felhasználói felirat

en: After the token has been reset, please update your feed readers or other applications that depend on them. This action cannot be undone.
hu: A token újragenerálása után frissíteni kell a hírolvasók és egyéb alkalmazások által használt URL címeket. A művelet nem vonható vissza.

en: Configure token behavior to allow users to authenticate per page-load via URL.
hu: Beállítható a token működése minden felhasználó számára az URL alapú hitelesítéshez oldalbetöltésenként.

en: The user's tokenauth token.
hu: A felhasználó hitelesítő tokenje.

en: Token Authentication
hu: Tokenes azonosítás

en: Page @page loaded for %name via token authentication.
hu: @page című oldal %name felhasználó számára tokenes azonosítással nyílt meg.

en: Did not use Token Authentication to log in
hu: Nem használja a vezérjeles azonosítást a bejelentkezéshez

en: Used Token Authentication to log in
hu: Használja a vezérjeles azonosítást a bejelentkezéshez
