Token authentication (6.x-1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Token actions
he: פעולות אסימון

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה
