Token authentication (6.x-1.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Token settings
hr: Postavke tokena

en: Token length
hr: Dužina tokena

en: Token actions
hr: Akcije tokena

en: Reset tokens
hr: Poništi tokene

en: Token authentication
hr: Autentifikacija tokenom

en: Reset token
hr: Poništi token

en: The maximum token length is 32.
hr: Maksimalna dužina tokena je 32.

en: Are you sure you want to reset all tokens?
hr: Jeste li sigurni da želite poništiti sve tokene?

en: All tokens have been reset.
hr: Svi tokeni su poništeni.

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
