Token authentication (6.x-1.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: user
nl: gebruiker

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen
