Token authentication (6.x-1.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Token actions
pt: Ações de tokens

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição
