Token authentication (6.x-1.7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Token actions
eu: Token ekintzak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
