Token authentication (6.x-1.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Token actions
sk: Akcie Tokenu

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie
